Fotografka Jana Musilová

Newborn focení

Scroll down to Discover

Cena 3500 Kč


10 ks upravených fotografií v barevné i černobílé verzi.
Délka focení 1-2 hodiny dle náročnosti miminka.
Fotí se do 14-ti dnů od narození miminka.
Fotí se miminko samotné, s rodiči i sourozenci.
Fotografie v plném rozlišení a rozlišení pro web.
Vlastní výběr z náhledů.
Možnost dokoupení fotografií navíc za 250 Kč/ks

Toto focení prosím objednávejte nejlépe ještě v těhotenství.

 

Novorozenecké oblečky, čelenky a vše potřebné mám v ateliéru k dispozici. Pokud máte určitou představu, tak mně ji napište, a určitě se domluvíme, jinak vše ladím dle sebe.

 


Zaměřuji se na přirozené fotky v náručí a na posteli, která je k dispozici v ateliéru. Není nutné, aby miminko usnulo, stačí kdy je klidné, a proto se během focení i více krmí.

 

Pro hladký průběh focení se pokuste směřovat krmení těsně před dobu focení, aby mělo plné bříško a bylo co nejvíc spokojené. V případě, že je miminko plačtivé již od narození, tak prosím focení miminka zvažte.

 

Doporučené oblečení: miminko se bude fotit většinou nahé (když mu to bude příjemné) nebo v oblečku/wrapu z ateliéru s připravenými rekvizitami. Oba rodiče dostatek variant na oblečení (doporučuji i jednu variantu bílou nebo černou). Nezapomeňte na náhradní oblečení pro sebe, protože při společném focení nezůstane nit suchá.

 

Focení se opravdu může někdy protáhnout na 1-2 hodiny, takže na to prosím připravte tatínka i sourozence (s sebou pití, svačinku, hračku), a nebo je po společném focení můžete vyslat na procházku nebo třeba nakoupit.

 

S sebou: přebalovací podložky, plátěnou plínku na nehody, dudlík, i když ho nepoužíváte, tak ho prosím vezměte s sebou, velmi to ulehčí uspávání miminka (nebojte, za těch pár hodin si něj opravdu nezvykne), kosmetiku pro miminko nebo kapičky do očí, pokud potřebujete.

 

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

Dopravné činí 10 Kč/km (v okolí do 10 km od místa mého bydliště si dopravné neúčtuji).

Pokročilá retuš = odstranění pupínků nebo šupinek po celém těle, cena 200 Kč/ks, ale klidně volejte a probereme to).

Koláž detailů miminka s údaji o narození - cena 500 Kč. (Nutno se domluvit dopředu na nafocení detailů).

Focení o víkendu: 1000 Kč.

 

 

 

 

 

 

Jsem taky na sociálních sítích..