Fotografka Jana Musilová

Newborn focení

Scroll down to Discover

Cena 3500 Kč


10 ks upravených fotografií v barevné i černobílé verzi.
Délka focení 2-4 hodiny dle náročnosti miminka.
Fotí se do 14-ti dnů od narození miminka.
Fotí se miminko samotné, s rodiči i sourozenci.
Fotografie v plném rozlišení a rozlišení pro web.
Vlastní výběr z náhledů.
Možnost dokoupení fotografií navíc za 200 Kč/ks

Toto focení prosím objednávejte nejlépe ještě v těhotenství.

Veškeré rekvizity, košíky, pozadí, oblečky, čelenky a vše potřebné mám v ateliéru k dispozici. Pokud máte určitou představu, tak mně ji napište, a určitě se domluvíme, jinak vše ladím dle sebe.


Zaměřuji se na přirozené fotky v náručí a na posteli, která je k dispozici v ateliéru. Není nutné, aby miminko usnulo, stačí kdy je klidné, a proto se během focení i více krmí.

Pro hladký průběh focení se pokuste směřovat krmení těsně před dobu focení, aby mělo plné bříško a bylo co nejvíc spokojené. V případě, že je miminko plačtivé již od narození, tak prosím focení miminka zvažte.

Doporučené oblečení: miminko se bude fotit většinou nahé (když mu to bude příjemné) nebo v oblečku/wrapu z ateliéru s připravenými rekvizitami. Oba rodiče dostatek variant na oblečení (doporučuji i jednu variantu bílou nebo černou). Nezapomeňte na náhradní oblečení pro sebe, protože při společném focení nezůstane nit suchá.

Focení se opravdu může někdy protáhnout na čtyři hodiny, takže na to prosím připravte tatínka i sourozence (s sebou pití, svačinku, hračku), a nebo je po společném focení můžete vyslat na procházku nebo třeba nakoupit.

S sebou: přebalovací podložky, plátěnou plínku na nehody, dudlík, i když ho nepoužíváte, tak ho prosím vezměte s sebou, velmi to ulehčí uspávání miminka (nebojte, za těch pár hodin si něj opravdu nezvykne), kosmetiku pro miminko nebo kapičky do očí, pokud potřebujete.

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

Dopravné činí 8 Kč/km (v okolí do 15 km od místa mého bydliště si dopravné neúčtuji).

Pokročilá retuš = odstranění pupínků nebo šupinek po celém těle, cena 200 Kč/ks, ale klidně volejte a probereme to).

Koláž detailů miminka s údaji o narození - cena 500 Kč. (Nutno se domluvit dopředu na nafocení detailů).

Focení o víkendu: 500 Kč.

Jsem taky na sociálních sítích..